על אנדה

אנדה משמעותה סגנון; רוח של אהבה, הרמוניה ושקט נפשי - אנדה היא דרך חיים.

אנדה התחילה מהאהבה לתנועה, התשוקה לאופנה והרצון לשמור ולשמר את הסביבה בה אנחנו חיים. כל הבגדים שלנו עשויים חומרים ממוחזרים (כמו רשתות דייג זרוקות או בקבוקי פלסטיק) ואורגנים, כך אנחנו עושים שימוש חוזר במשאבים שפוגעים בטבע ומצד שני משתמשים בחומרים נקיים מפסולת כימית כדי לא לפגוע בו בחזרה. בנוסף, אנחנו נמנעים מלהשתמש בחומרים כימיים בתהליך הצביעה וההדפסה, ובסיום אף מתפילים את המים ומחזירים אותם אל הטבע באמצעות השקייה.

אנחנו מאמינים באופנה איטית, בלקחת את הזמן ולהשקיע אינסוף תכנון ומחשבה בכל פרט ופרט. אנחנו לא מוותרים על נוחות, ההפך, אנחנו מאדירים אותה ודואגים שתבוא לידי ביטוי בעיצוב - מתפרים שטוחים ועד לחיתוכים שימנעו ממך סימנים על הגוף. הבגדים שלנו מנוסים על-ידי מורות ומורי יוגה מקצועיים, והגזרה מתוכננת כך שהבגד יהווה מעין עור שני עבורך.

כחלק מהפילוסופיה שלנו אנחנו מנסים לתת שימוש חוזר לכמה שיותר חלקים בשרשרת היצור, לכן אנחנו משתמשים בשקיות שילוח מתכלות - כאלה שניתן פשוט לקחת ולשתול באדמה והן יתפרקו מעצמן לדשן איכותי; ואילו את הקופסא הממוחזרת שלנו אפשר לשמור ולהשתמש בה בתור מדריך לתרגול הבוקר שלך.

אבל יותר מכל, אנחנו מאמינים בכוחה של קהילה ליצור שינוי ואנחנו מחפשים את אלו שירצו ליצור אותו יחד איתנו. אנחנו מאמינים שניתן לצמצם את הפסולת בשדה האופנה ולדאוג ליצור איכותי, אקולוגי והוגן - תודה שהצטרפת אלינו!