על ANDA

אנדה נוסדה ליצור שינוי אמיתי בשדה האופנה ולהפיץ את אהבתם לתנועה וחדשנות. בזכות הרקע הייחודי של כל אחד מאיתנו - עיצוב, טכנולוגיה, מדעי הרוח והאמנות - כל אחד מביא עימו את הידע, הניסיון ועולמו הייחודי למותג, בעוד שהאהבה המשותפת לאורח חיים פעיל (בין אם באימון בחדר כושר, אימון יוגה בפארק או גלישה) מניעה אותנו ליצור את הבגדים הנוחים ביותר עבורך.
מהסטודיו בתל-אביב, אנחנו אוהבים להעביר את הזמן על חוף הים - להרגיש את הרוח, לצפות בשקיעה ולקבל השראה מהחומרים והצבעים המקיפים אותנו.
בשנת 2020 השקנו את הקולקציה הראשונה שלנו לאחר מחקר מעמיק ובחירה של החומרים הידידותיים ביותר לסביבה. אך מלבד זה, גם וידאנו שהם נעימים לגוף, מחטבים אותו, מגינים עליו מפני קרני UV ומנדפים את הזיעה של האימון. ולמה עשינו את כל זה? מפני שאנחנו מאמינים כי הרגשה טובה מתחילה מבפנים, וכדי להרגיש הכי טוב עם עצמנו עלינו קודם כל להרגיש בנוח בתוך הבגד שאנחנו לובשים.
אנחנו מחוייבים להמשיך לחקור, לחדש ולנוע קדימה; למצוא את השותפים שחולקים איתנו את אותם הערכים ועומדים בתקנים האקולוגים הגבוהים ביותר. אנחנו מאמינים ששיתוף פעולה, יושרה ושקיפות יעזרו לנו ליצור מוצר טוב יותר עבורך, כזה שניתן ליהנות ממנו לאורך שנים ויעניק לך את חווית הקניה הטובה ביותר. לכן נשמח לשמוע ממך הצעות, הארות והערות, תובנות וטיפים ירוקים אך יותר מכל נשמח לשמוע מה הצורך האמיתי שלך כדי לתת לך את הפתרון הטוב יותר.